Ellas un Artūra stāts

Pozitīvisms staro no Ūdensdzirnu cilvēkiem, ēkām un apkārtnes

Ūdensdzirnas bija vienīgais atpūtas komplekss šajā reģionā, kas spēja uzņemt un izguldīt visus mūsu viesus. Savu izvēli ne mirkli neesam nožēlojuši. Bet tagad, atgriežoties Ūdensdzirnās gadu pēc savām kāzām jau jaunā pāra vedēju statusā ir ļoti aizkustinoši un emocionāli,” neslēpj Ella un Artūrs, kuri savu kāzu dienu Ūdensdzirnās svinēja 2014. gada vasarā.
Ella un Artūrs šobrīd ir rīdzinieki, bet pirmo reizi abi tikās Jēkabpilī Motoru svētkos. „Svētkos uzstājās arī ielu vingrotāji. Artūrs bija Viesītes vingrotāju vidū, bet es – Līvānu sportistu atbalsta grupā. Saskatījāmies, iepatikāmies viens otram un nākamos pāris gadus draudzējāmies attālināti, viens pie otra braucot ciemos. Līdz mūsu abu ceļi aizveda līdz Rīgai. 2014. gadā, Svētā Valentīna dienā saņēmu ļoti skaistu bildinājumu un – jau tā paša gada vasarā svinējām kāzas lieliskākajā no viesu namiem,” stāsta Ella.

Pārim bijušas lielas kāzas ar plašu sveicēju pulku tādēļ izvēloties īsto svinību norises vietu, tā ietilpība bijis ļoti būtisks faktors. „Ūdensdzirnas bija pirmais viesu nams, kas, izdzirdot daudzo viesu skaitu, mūs uzņēma ar prieku un parūpējās, lai lieliska ir ne vien balle, bet vēlāk arī atpūta un naktsmiers. Bet jo īpaši lielu paldies vēlos pateikt Ūdensdzirnu Skaidrītei, kura bija ļoti pretimnākoša un kā mājas labais gariņš gādāja, lai mūsu lielajās svinībās viss notiktu tieši tā, kā vēlamies un – pat vēl labāk,” smaidot teic Ella.
Gadu pēc savas lielās dienas Ella un Artūrs Ūdensdzirnās atgriežas jau kā vedēju pāris saviem draugiem. Ella atklāj – brīdī, kad bija zināms – draugiem kāzas būs – nevienam pat neesot radies jautājums par to, kur tās svinēt. „Draudzenei Ūdensdzirnas pat nebija jāiesaka. Viņa bija bijusi manās kāzās, visu savām acīm redzējusi un bija droša – šī ir tā vieta, kur pirmo valsi vēlas dejot arī viņa,” tā Ella. Savukārt viņai pašai, atgriešanās savu kāzu vietā bijis īpaši aizkustinošs notikums: „Mums atmiņā atausa tik daudz burvīgu mirkļu no mūsu kāzām. Šī vieta, sakoptā apkārtne, ērtās telpas, atsaucīgie cilvēki, miers un īpašā aura rada ļoti patīkamas emocijas. Šeit virmo pozitīvas emocijas un atgriezties ir ļoti patīkami. Un šķiet, ka mūsu draugu vidū briest vēl vienas kāzas, tāpēc esmu droša – Ūdensdzirnās mēs atgriezīsimies arī 2016.gadā.”

rfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-slide