• Banketi, konferences un semināri
  • Kamīnzāle
  • Saliņa
  • Jumta terase

Banketi, konferences un semināri

Ūdensdzirnas” piedāvā plašas iespējas kāzu svinību, banketu, konferenču un semināru rīkotājiem.
Atbilstoši pasākuma tematikai un plānotajam cilvēku skaitam, piedāvājam izvēlēties dažāda plašuma telpas. Ir pieejama arī plaša zāle, kas lieliski izmantojama gan svinīgos pasākumos, gan arī semināros un konferencēs ar plašu apmeklētību. Mazāka mēroga pasākumiem pieejama kamīnzālē un īpaša ugunskura vieta uz saliņas.
Dažādiem tematiskiem pasākumiem jau drīzumā būs pieejams arī jaunais SPA komplekss, kas mūsu viesus priecēs ar pirtīm, diviem baseiniem un plašām telpām visdažādāko pasākumu vajadzībām.
Mēs esam gatavi palīdzēt Jums iekārtot zāli atbilstoši Jūsu pasākuma tematikai un vajadzībām.
Ir pieejamas arī telpas divos stāvos, kamīnzāle, kas lieliski izmantojama nelieliem pasākumiem un svinībām, jumta terase un īpašā atpūtas vieta pie ugunskura uz saliņas.


Kamīnzāle

Nelielām svinībām un semināriem piedāvājam kamīnzāli, kas nost no svešām acīm, senatnīgā atmosfērā ļaus gan baudīt privātas ballītes burvību, gan arī nodoties nelieliem tematiskiem pasākumiem – semināriem un kursiem. Telpā ierīkota bāra zona, kas kamīnzāli vērš interesantu dažādiem bārmeņu pasākumiem un nodarbībām. Līdzās kamīnzālei izbūvēta arī neliela pirts, kas Jūsu pasākuma programmu ļauj dažādot arī ar dažādiem pirts priekiem.

 

 

Saliņa pa vidu – prom no ziņkārīgām acīm

Pašā atpūtas kompleksa centrā Podvāzes upes ūdeņi izveidojuši dabisku saliņu. Tā atrodas visam pa vidu, taču savus viesus sargā no ziņkārīgiem skatieniem un ļauj realizēt visneparastāko ballīšu ieceres.
Uz saliņas pieejama īpaša ugunskura un atpūtas vieta, kur iespējams uzklāt arī galdu nelielām svinībām. Saliņa ir iecienīta nelielām ballītēm siltās vasaras dienās, pabūšanai divvientulībā ar savu mīļoto un – pat mistiskiem rituāliem.
Kāzu svinībās ugunskura vieta uz saliņas ir iecienīta mičošanai. Tiek runāts, ka uz saliņas ap ugunskuru strāvo īpašas enerģijas, kas papildu spēku dod arī citiem rituāliem un katram pasākumam piešķir neatkārtojamu strāvojumu.

Jumta terase

Ūdensdzirnu apkārtnes dabas burvību, smaržas un skaņas, lieliski iespējams baudīt uz jumta terases. Tā lieliski piemērota romantiskiem mirkļiem kopā ar mīļoto vai vienkāršai atpūtai no pilsētas trokšņiem un steigas.

Pasākumu organizēšanai - jumta terase

 

rfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-slide