Naktsmājas

Viesu nams Ūdensdzirnas piedāvā triju dažādu kategoriju – ekonomiskās, komforta un luksus klases numuriņus, kas katram ļauj izvēlēties sev pievilcīgāko. Īpašs piedāvājums ir jaunlaulāto numuriņš, kas kāzu nakti ļaus baudīt īpaši patīkamos un intīmos apstākļos.
Visi numuriņi ir iekārtoti domājot par viesu ērtībām un labsajūtu – Jums atliek vien izvēlēties sev piemērotāko!

Viesu nams Ūdensdzirnas

Viesu nams Ūdensdzirnas


  • Ekonomiskās klases numuriņi
  • Komforta klases numuriņi
  • Luksus klases numuriņš

Ekonomiskās klases numuriņi

Lieliski piemēroti reizēs, kad rīkojat lielākus pasākumus.
Šajā kategorijā pieejami numuriņi, kur katrā atrodas divas divstāvu gultas kā arī numuriņi, kur atrodas viena divguļamā gulta un viena divstāvu gulta.
Šī izvēle, ļauj ietaupot līdzekļus, ērtu guļvietu rast gan ģimenēm ar bērniem, gan sporta nometnes dalībniekiem.


Komforta klases numuriņi

Lieliska izvēle pāriem, kas pie mums devušies, lai paslēptos no svešām acīm, baudītu mieru, dabas skaistumu un viens otra tuvību. Plašajos komforta klases numuriņos jūsu ērtībām piedāvājam divguļamo gultu, kā arī  atsevišķas labierīcības ar dušu. Numuriņos pieejams TV. Jums būs iespēja paslēpties no svešām acīm, kā arī baudīt lielisku skatu pa logu.


Luksus klases numuriņš

Plašs, labiekārtots un ērts numurs, tiem, kas vēlas baudīt īpašu komfortu. Numuriņā pieejams stūra dīvāns un mēbeles gan nelielai maltītei un draugu uzņemšanai, gan arī komfortablai atpūtai divvientulībā. Ir atsevišķas labierīcības ar dušu, kā arī TV.
Numuriņā ir pieejama arī bērnu gultiņa un tajā iespējams ierīkot arī rotaļu stūrīti bērniem, kas būs ērts bērniem un netraucēs viņu vecākiem baudīt pilnvērtīgu un drošu atpūtu.

Ūdensdzirnas - luksus numurs


rfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-slide