Kāzinieki salido.. arī pēc gada un diviem

kāzas Ūdensdzirnās

Kāzas Ūdensdzirnās

Ir prieks par pāriem, kas gadu, divus vai trīs pēc savas kāzu dienas labprāt atgriežas Ūdensdzirnās. Tas atpūtas kompleksu rosina plānot savu jauno pāru salidojumu.

Jau daudzu gadu garumā varam lepoties ar to, ka Ūdensdzirnas iemantojušas īpašu popularitāti kāzinieku vidū. „Mēs esam atvērti un gatavi realizēt katru līgavas un līgavaiņa ieceri, lai īpašās dienas svinības kļūtu neaizmirstamas, lai jaunā pāra kopīgā dzīve sāktos skaistā, sakoptā vietā, ērtās telpās un – noslēgti no svešām acīm. Taču, vēl jo vairāk priecājamies, ka esam kļuvuši arī par vietu, kur jaunais pāris vēlas atgriezties arī pēc gada, diviem un vairāk. Šādu pāru nav maz un, sazinoties ar viņiem esam pārliecinājušies, ka viņi labprāt uz Ūdensdzirnām atgrieztos arī savdabīgā, pozitīvām emocijām pārpildītā kāzinieku salidojumā. Pāri, kas ar balli pie mums, sākuši savu kopīgo dzīvi salidojumā varēs dalīties savās atmiņās par savu kāzu norisi, skatītos fotogrāfijas un video ierakstu fragmentus, padalītos jautros atgadījumos un draudzīgā atmosfērā pavadītu jauku dienu,” ieskicējot salidojuma plānus atklāj Ūdensdzirnu runasvīrs Jānis.
Paredzēts, ka pasākumam tiks piesaistīti arī foto un video speciālisti, kas ne vien iemūžinās pašu salidojumu, bet, arī katram pārim ļaus piedalīties īpašā foto sesijā „Toreiz un tagad”. Tās pamata ideja ir šodien izveidot fotogrāfiju tajā pat vietā un tādā pat pozā, kāda iemūžināta kāzu bildē. Tādējādi, pāris neparastā veidā varēs arī papildināt savu personisko foto arhīvu.
Pateicoties diviem pāriem, kas gadu pēc savas lielās dienas Ūdensdzirnās ir atgriezušies arī šovasar, īpašie foto stāsti „Toreiz un tagad” jau top!

rfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-slide